Başvuru İşlemleri

Yurtdışı Dil Okulu - Başvuru İşlemleri

Bize yurtdışında dil eğitimi almak isteğinizi bildirdiğiniz zaman, ülke, şehir ve okul alternatifleri belirlenir. Bu alternatiflerin belirlenmesinde önemli olan sizin talepleriniz ve bu eğitimi almak için sebepleriniz ve sonraki hedeflerinizdir. Bu çerçevede ülke ve şehir belirlendikten sonra, okul seçimi yapılır. POSEIDON Danışmanınız başvurunuzu ve kaydınızı seçilen okula geçer. Sonrasındaki süreç ve vize işlemleri konusunda sizi bilgilendirir.

Başvuru için POSEIDONa ulaştırmanız gerekenler;

1 - Pasaport fotokopisi

Pasaportunuzun bilgi sayfasını bize whattsapp'dan veya e-mail yoluyla ulaştırmanız gerekmektedir.

2 - POSEIDON Dil Okulu Başvuru Formu

3 - Başvuru Ücreti

(Başvuru ve okul kayıt işlemlerinize başlayabilmemiz için ilk etapta ödenmesi gereken miktardır. Bu miktar size POSEIDON danışmanınız tarafından bildirilir. Ödemelerinizi Türk Lirası veya Döviz cinsinden yapabilirsiniz. Ödeyeceğiniz para birimine göre banka hesap bilgilerimiz size POSEIDON danışmanınız tarafından bildirilecektir.)

4 - Banka Hesap Cüzdanı Fotokopisi

(Amerika Dil Okulları Başvuruları için gereklidir. Hesapta en az alacağınız eğitimin süresi kadar yapılacak harcamaları karşılayacak nakit görülmelidir. Hesap cüzdanınızın fotokopisini kayıt olduğunuz ofisimize faks veya e-mail yoluyla ulaştırmanız gerekmektedir.)


    © Copyright | Poseidon Yurtdışı Eğitim | All rights reserved.