Haftanın İndirimli Yurtdışı Dil Okulu - Takip Edin Kazançlı Çıkın

Haftanın İndirimli Yurtdışı Dil Okulu - Takip Edin Kazançlı Çıkın

Diğer yabancı dillerin yanısıra, İngilizce'nin biz Türk'ler için önemi ve bu dile verdiğimiz önem her geçen gün daha da artıyor. Yurtdışında dil eğitiminin artık bir 'lüks' olmaktan çıkıp 'ihtiyaç' kategorisine girdiği şu son yıllarda, Türkiye'den yurtdışına dil eğitimine giden öğrenci sayısındaki artış da bunun bir göstergesi.

Ayrıca Work and Travel programına katılabilmek için hem Amerikalı sponsorlarımızın hem de Amerikan büyükelçiliğinin hem de Amerikalı işverenlerin istedikleri minimum bir ingilizce seviyesi olduğu göz önünde bulundurulursa, sırf İngilizce problemi yüzünden pek çok öğrencimizin istedikleri halde Work and Travel programına katılamadıkları veya başvuru yapsalar bile vize alamadıkları görülmektedir.

İngilizcesi yeterli olmayan öğrencilere her zaman tavsiyemiz öncelikle ingilizce seviyelerini ilerletmeleri, takip eden yılda da work and travel programına başvurmalarıdır.
POSEIDON Yurtdışı Eğitim olarak, her hafta belirlediğimiz bir okulumuzu sizler için daha da cazip ve ekonomik hale getirmekteyiz. BU SAYFAMIZI FAVORİLERİNİZE EKLEMENİZİ VE HER HAFTA TAKİP ETMENİZİ ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİZ. Haftanın İndirimli Dil Okulu sayfamızdan tüm indirimleri ve yurtdışı dil okulu fırsatlarını takip edebilirsiniz.© Copyright | Poseidon Yurtdışı Eğitim | All rights reserved.