• 0 312 418 44 04 - 0530 314 61 35  |
  • info@poseidon-tr.com  |

Hakkımızda

Poseidon Yurtdışı Eğitim - Hakkımızda

Poseidon, 2006 yılında faaliyete geçmiş tam kapsamlı bir Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık firmasıdır. Şirketin kurucusu Müjen Gürkan`ın, yurtdışında uzun yıllar aldığı eğitimlerini, ilerleyen yıllardaki deneyimleri ile birleştirerek Türk gençlerine iletebilmek amacıyla kurduğu Poseidon, yıllar boyunca artan tecrübesi ve en önemlisi güvenilirliği ile tanınmış en kaliteli ve güvenilir yurtdışı eğitim firmalarından birisi haline gelmiştir.

Poseidon Yurtdışı Eğitim, yurtdışında dil okulları, yurt dışı yaz okulları ve kampları, Amerikada Work and Travel, yurtdışında staj, yurtdışında üniversite yerleştirme, yurtdışı dil eğitimi programları ve dil okulları, yurtdışında lise yerleştirmesi ve yurtdışında serifika programları ile geniş bir ürün yelpazesiyle hizmetlerini sürdürmektedir. Poseidon ayrıca Amerika Greencard ve Kanada'ya Göçmenlik başvurularınızı da en doğru, hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirmektedir.

Öğrencilerimizin en az bir yabancı dile sahip olmaları ve buna bağlı olarak erken yaşlardan itibaren yurtdışına açılmalarının onların geleceği açısından sağlayacağı olumlu katkı hepimiz tarafından kabul edilen bir gerçektir.
 
Ankara merkezKayseri ve İzmir ofislerinden tüm Türkiye`de bulunan öğrencilerine yıllardır güvenilir hizmetlerini sunan Poseidon, bu gerçekten hareketle Yurtdışında Eğitim’in çeşitli dallarında 12 yaşından başlayarak, üniversite ve sonrası çağa kadar geniş bir kitleye hizmet vermeyi sürdürmektedir. En büyük referansımız katılımcılarımızdır. 

POSEIDON İyi bir Dinleyicidir, İhtiyaçlarınızı Belirler..

POSEIDON Size Özel Çözümler Üretir..

POSEIDON Türkiye’nin NERESİNDE OLURSANIZ OLUN, Kayıt aşamasından Vize aşamasına,  gideceğiniz ülkeye yola çıkacağınız ve Türkiyeye geri döneceğiniz güne kadar Sınırsız Hizmet ve Desteğini Sunar.

POSEIDON için önemli olan sadece öğrencilerinin kaydını alıp vize almalarını sağlamak değil, öğrencilerin yurtdışına gittikleri günden Türkiyeye dönecekleri güne kadar TAKİP KONTROL ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİNİN devamıdır. Özellikle YAZ AYLARINDA DÜNYANIN pek çok ülkesinde öğrencilerimiz bulunduğu için bizlere 24 saat ulaşabilmeleri esasıyla ACİL TELEFON DESTEĞİmizin yanısıra 24 SAAT Whattsapp HİZMETİ yine ülkemizde sadece Poseidon Yurtdışı Eğitim tarafından sunulan bir hizmettir. 

POSEIDON danışmanları yurtdışında eğitim ve yaşam süreçlerini bizzat yaşamışlardır.
 
 
Müjen GÜRKAN - Kurucu Genel Müdür

1988 yılında Amerika Pennsylvania`da bulunan Carlisle Barracks Ortaokulundan 1992 yılında da Belçika NATO Üssünde bulunan SHAPE American Lisesinden mezun oldu. 1996 yılında Boğaziçi Üniversitesinde Sosyoloji bölümünde Lisans eğitimini tamamlayan Gürkan, 1999 yılında ODTÜ Executive MBA programından başarıyla mezun oldu. Yurtdışıyla bağlantılı değişik sektörlerde yönetici pozisyonunda çalıştıktan sonra POSEIDON Yurtdışı Eğitim firmasını kurdu. Gürkan, firmamızda 2006 yılından beri Kurucu Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.

    © Copyright | Poseidon Yurtdışı Eğitim | All rights reserved.