Konaklama

Yurtdışı Dil Okulu - Konaklama 

Yurtdışı dil okullarımızın tamamı sizin için çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadır. Okullarımızın sunduğu tüm konaklama imkanlarını detaylı biçimde okul sayfalarımızda görebileceksiniz. Hangi alternatifi seçeceğiniz, tamamen sizin kişisel tercihinize bağlıdır. Her bir konaklama şeklinin avantajları bulunmaktadır. Konaklama şeklinizi yine POSEIDON danışmanınız ile birlikte gideceğiniz ülke, şehir ve okul alternatifiniz netlik kazandıktan sonra birlikte karar verebileceksiniz. Aile yanı, yurt, apart, stüdyo, otel ve öğrenci evi gibi pek çok alternatif arasından kendi tercihleriniz doğrultusunda bir seçim yapabileceksiniz.

Aile Yanı Konaklama: Gittiğiniz yabancı ülkede bir aile ortamında konaklamayı seçebilirsiniz. Yurtdışı dil okullarımız sizleri evlerinde ağırlamak üzere çalıştıkları aileleri özenle seçmektedir. Sizin özel talep ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda yıllardır birlikte çalıştıkları ailelerden birisinin yanına yerleştirmeniz yapılacaktır. Aile yanı konaklama isteyen öğrencilerimiz, okula ulaşım için 20– 45 dakika mesafede olacaklarını bilmelidirler. Bununla birlikte, seçtiğiniz koşullara göre kendinize ait özel banyonuz olabilir, veya 2 kişilik bir odayı paylaşabilirsiniz veya tek kişilik oda talebinde bulunabilirsiniz. Aynı şekilde, akşam yemeklerini dilerseniz aileyle birlikte yiyebilir veya yemek ihtiyacınızı dışarda giderip evinize gelebilirsiniz. Ayrıca, yabancı ailelerin evlerinde çoğu zaman bir evcil hayvan olabileceğini de unutmamak gerekir. Eğer evcil hayvan olmayan bir evde kalmak istiyorsanız, bunu POSEIDON’a başvurduğunuz aşamada belirtmelisiniz. Konaklamanız sizin arzu ve isteklerinize göre ayaralanacaktır. 

Yurt, Stüdyo, Apart, Otel Konaklama: Yurtdışı dil okullarımız aile yanında kalmayı tercih etmeyen öğrencileri için ayrıca başka alternatifler de sunarlar. Okul sayfalarımızda her bir okulumuzun sunduğu konaklama şeklinin detaylarını bulabileceksiniz. Kimi daireler paylaşımlı olarak planlanmıştır, kimisi tamamen tek kişilik odalardan oluşur. Banyo odanın içinde olabilir veya paylaşımlı kullanmanız gerekebilir. Bazı yurtlar gym, fitness, yüzme havuzu gibi alternatifler sunarken kimileri çamaşır makinelerin öğrenci kullanımına ücretsiz açmaktadır. 

Özetle, sizin rahat ve huzurlu bir ortamda konaklamanız ve ders çalışabilmeniz için alternatifler mevcuttur ve seçim sizin elinizdedir.


    © Copyright | Poseidon Yurtdışı Eğitim | All rights reserved.