Makaleler


Fransa Dışında Fransızca Eğitimi


Georgina Deacon'un belirttiği gibi, Fransızca öğrenmek sadece Fransa ile sınırlı değil


Devamını Oku

Almanya Yüksek Eğitimi


Uzmanların da belirttiği gibi, Almanya'ya olan uluslararası talep arttıkça, okullar hem


Devamını Oku

Avustralya'nın Gözdesi Sidney


Sidney, dünyanın en güzel ve turist dostu büyük şehirlerinden biri! Kumlu plajları ve dünyaca tanınan


Devamını Oku

İrlanda Dosyası


Ziyaretçilerin ve yurtdışında dil eğitimi görmek isteyen kişilerin, gitmeden önce ünene nail oldukları İrlanda'dan neler bekleyebileceklerini bildikleri düşünülmektedir.


Devamını Oku

Güney Afrika Dosyası


İngilizce Eğitim sağlayıcıları için ibre yavaş yavaş Güney Afrika'ya dönmeye başladı. Pazar, 2016 ve 2017  yıllarında iyileşme işaretleri gösterdi.


Devamını Oku

İspanya Dosyası


İspanyolca dünyada en konuşulan dillerden. Güzel bir iklim ve çok çeşitli yerel kültür ve manzaralara sahip olan İspanya, hiç tartışmasız popüler bir turistik ve eğitim odaklı seyahat hedefidir.


Devamını Oku

İngilizcenizi Daha Hızlı Geliştirin!


Burada, dile yaklaşımınızı değiştirmenize ve daha hızlı geliştirmenize yardımcı olacak çalışma yöntemine ilişkin bazı yararlı yönergeler bulunmaktadır.


Devamını Oku

Manchester'ı Deneyimleyin!


Güçlü bir kimlik ve hoş karşılayan doğasıyla Manchester, girişimci bir ruh, rakipsiz müzik dünyası ve sportif kahramanlarla kültürel açıdan heyecan verici bir şehirdir.


Devamını Oku

Global Dil Eğitimi Marketi


Küresel İngilizce eğitimi pazarının değeri, büyük oranda İngiltere ve ABD'deki sayılardaki ve haftalardaki önemli düşüşler nedeniyle 2015'e kıyasla 2016'da düşüş gösterdi.


Devamını Oku

Genç Öğrencilere Özel Programlara Yüksek Talep!


Genç öğrencilere en iyi deneyimi vermek için genç öğrencilere hizmet veren kurumlar sürekli yenilik yapmaktadır.


Devamını Oku

İrlanda'da Çalışma İzinli Dil Eğitimi


İlk yerleşkelerin Vikingler tarafından kurulduğu, dünya devi Microsoft, Facebook, Twitter, Google, Intel gibi bilişim firmalarının genel merkez için seçtiği ülke İrlanda!


Devamını Oku

Yurtdışı Deneyimi Konusunda Neredeyiz?


Staj programları için yurtdışını seçen veya seçecek olan Türk gençlerini incelerken, ülkemizde genel olarak yurtdışı eğitim konusuna bakış açısını da rakamlarla sizlerle paylaşmak istedik. Aşağıda paylaşacağımız rakamlar istatistik verileri olarak açıklanmış rakamlardır. Gelişmiş toplumlardan kasıt ise Amerika, Kanada, Avustralya, İngiltere ve gelişmiş Avrupa ülkeleridir. Şimdi sizlerle bu çarpıcı bilgileri paylaşmak ve gelişmiş ülkelerle aramızda ne kadar büyük farklar olduğunu görelim. Zira olaylara burdan baktığımızda tüm
Devamını Oku

© Copyright | Poseidon Yurtdışı Eğitim | All rights reserved.