Dil Okulu Arama >> Amerika , Tüm Şehirler , Tüm Kurslar

EC

Boston , Amerika


Aylık
1,520.00
başlayan fiyatlar

Boston’ da ki EC okulumuz, şehrin merkezinde Faneuil Hall bölgesinde bulunmaktadır. Faneuil Hall, Amerika tarihindeki en önemli bölgelerden bir tanesidir. Aynı zamanda, dünyaca ünlü üniversiteleri barındırdığı için, bugünkü Amerika akademik eğitim hayatının en önemli bölgelerindendir. Son derece modern okulumuz, deniz kıyı..

EC

New York , Amerika


Aylık
1,720.00
başlayan fiyatlar

EC İngilizce dil okulumuz, New York’ da Times Meydanı'nın tam kalbinde, yani şehrin en hareketli noktasında yer almaktadır. Dünyaca ünlü markaların olduğu 5th Avenue, dünyaya tepeden baktığınız Empire State Binası ve daha birçok yer sizlerin hemen yanı başınızdadır. New York şehri dünyanın en büyük metro ağı ile donatıldığı için, okula ulaş..

EC

Washington D.C. , Amerika


Aylık
1,520.00
başlayan fiyatlar

Amerika'nın başkenti Washington D.C. de yer alan EC okulumuz, şehrin tam merkezinde, Beyaz Saray'a 10 dakika yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. Hem başkent havasını tatmak hem de bu kozmopolit şehrin kültürel ve sosyal hayatının içinde yer almak isteyen öğrencilerimiz için ideal bir şehirdir.

EC

San Francisco , Amerika


Aylık
1,520.00
başlayan fiyatlar

EC Okulumuz San Francisco şehir merkezinde, Market Caddesinde yer almaktadır. Union Square buradan kısa bir yürüyüş mesafesindedir. California eyaletinin en güzel şehirlerinden bir tanesinde doyasıya yaşamak ve unutamayacağınız günler geçirmek için ideal bir seçimdir.

EC

Los Angeles , Amerika


Aylık
1,560.00
başlayan fiyatlar

EC Los Angeles, dünyaca ünlü Santa Monica sahiline yürüyerek 5 dakika mesafededir. Los Angeles şehrinin en can alıcı noktasında yer alan okulumuz, aynı zamanda Malibu sahili, Hollywood, Beverly Hills gibi turistik mekanlara da çok yakın mesafededir.

© Copyright | Poseidon Yurtdışı Eğitim | All rights reserved.