Dil Okulu Arama >> Avustralya , Tüm Şehirler , Tüm Kurslar

Kaplan

Melbourne , Avustralya


Aylık
1,840.00 A
başlayan fiyatlar

Avustralya Melbourne'deki yeni İngilizce okulumuz dünyanın en canlı şehirlerinden birinde eğitim alma imkanını sizlere sunuyor. Melbourne'de İngilizce öğrenin ve evinizden uzakta bir ev konforu yaşayın. Dost canlısı insanlara sahip rahat ve eğlenceli bir şehir arıyorsanız, burası tam size göre bir yer. Melbourne Docklands'in merkezinde yer alan okulumuz, sizlere dünyanın her..

Kaplan Manly

Sidney , Avustralya


Aylık
1,880.00 A
başlayan fiyatlar

Avustralya'nın ünlü plajlarının kumunun ve güneşinin tadını çıkararak Sydney'de İngilizce öğrenmek isterseniz, Sydney Manly'deki plajı karşıdan gören okulumuz harika bir seçim olur. Sydney Manly'de İngilizce öğrenin ve şehir merkezine yakın bir yerde kalarak hem şehrin tadını çıkarın hem de okyanus manzarasının. Büyüleyici bir sahil m..

Kaplan

Sidney , Avustralya


Aylık
1,880.00 A
başlayan fiyatlar

Avustralya'nın en kalabalık şehri Sydney'de Kaplan okullarında İngilizce kurslarına katılın. Ayrıca, ünlü Sydney Limanı ve Opera Binası da burada yer alır. Sydney, birçok bar, kafe ve restoranları ile birlikte çok sayıda plajı ve canlı gece hayatının tam ortasında yer alır. Standartların üstündeki okulumuzda yerinizi alın ve kozmopolit ve modern bir şehrin merk..

Kaplan

Perth , Avustralya


Aylık
1,840.00 A
başlayan fiyatlar

ahilin şehir ile buluştuğu Avustralya’nın güzide yerlerinden Perth'teki İngilizce kurslarımıza katılın. Perth, alışveriş, sanat galerileri, sahile bakan kafeleri ve canlı gece hayatının yanı sıra rahat yaşam tarzlarını bir araya getiren deniz kıyısında bir kenttir. Güzel beyaz kumsallar, turkuvaz rengi su ve mercan kayalıklar ile çevrili bir yerde bulunan okulumuz, sizler..

Kaplan

Adelaide , Avustralya


Aylık
1,720.00 A
başlayan fiyatlar

Avustralya Adelaide'de yer alan dil okulumuz; eğer rahat ve samimi bir atmosferi olan güzel, dostane ve küçük bir şehir arıyorsanız, tam size göre bir yerdir. Adelaide şehrini çevreleyen tarihi doğal güzelliği yaşayın ve bu güzel iklimin tadını çıkarın. İngilizce öğrenmek için harika bir yerdir. Adelaide'nin tam şehir merkezinde yer..

© Copyright | Poseidon Yurtdışı Eğitim | All rights reserved.