• 0 312 418 44 04 - 0530 314 61 35  |
  • info@poseidon-tr.com  |

Dil Okulu Arama >> Avustralya , Tüm Şehirler , Tüm Kurslar

Kaplan

Melbourne , Avustralya


Aylık
1,700.00 A
başlayan fiyatlar

Avustralya Melbourne'deki yeni İngilizce okulumuz dünyanın en canlı şehirlerinden birinde eğitim alma imkanını sizlere sunuyor. Melbourne'de İngilizce öğrenin ve evinizden uzakta bir ev konforu yaşayın. Dost canlısı insanlara sahip rahat ve eğlenceli bir şehir arıyorsanız, burası tam size göre bir yer. Melbourne Docklands'in merkezinde yer alan okulumuz, sizlere dünyanın her..

AIPE

Sidney , Avustralya


Aylık
A
başlayan fiyatlar

Avustralyanın Sidney şehri, dünyanın en ünlü ve turistik şehirlerinden bir tanesidir. İngilizcenizi Australian Institute of Professional Education (AIPE) dil okulumuzda ilerletirken, muhteşem iklimin tadını çıkartacak, şehrin uluslararası ortamını, zengin kültürel faaliyetlerini, hiç durmayan gecen hayatını ve simgel..

UIT

Melbourne , Avustralya


Aylık
A
başlayan fiyatlar

Avustralyanın Melbourne şehri, ingilizcenizi geliştirmek için ideal özelliklere sahiptir. İngilizce dil kursunuzda dilinizi ilerletirken, güneşin ve plajların tadını çıkartabilir, kilometlerce uzunlukta olan sahillerde bisiklete veya ata binebilir, surf yapabilir, zengin kültürel yaşantının bir parçası olabili..

Kaplan Manly

Sidney , Avustralya


Aylık
1,740.00 A
başlayan fiyatlar

Avustralya'nın ünlü plajlarının kumunun ve güneşinin tadını çıkararak Sydney'de İngilizce öğrenmek isterseniz, Sydney Manly'deki plajı karşıdan gören okulumuz harika bir seçim olur. Sydney Manly'de İngilizce öğrenin ve şehir merkezine yakın bir yerde kalarak hem şehrin tadını çıkarın hem de okyanus manzarasının. Büyüleyici bir sahil m..

Kaplan

Sidney , Avustralya


Aylık
1,740.00 A
başlayan fiyatlar

Avustralya'nın en kalabalık şehri Sydney'de Kaplan okullarında İngilizce kurslarına katılın. Ayrıca, ünlü Sydney Limanı ve Opera Binası da burada yer alır. Sydney, birçok bar, kafe ve restoranları ile birlikte çok sayıda plajı ve canlı gece hayatının tam ortasında yer alır. Standartların üstündeki okulumuzda yerinizi alın ve kozmopolit ve modern bir şehrin merk..

© Copyright | Poseidon Yurtdışı Eğitim | All rights reserved.