Dil Okulu Arama >> İngiltere , Tüm Şehirler , Tüm Kurslar

EC

Londra , İngiltere


Aylık
1,180.00
başlayan fiyatlar

EC okulumuzun Londra'da 2 merkezi bulunmaktadır. Birincisi tüm eğitim programlarını öğrencilerine sunan King's Cross bölgesindeki okulumuz, ikincisi ise tamamen 30 + yaş üzeri kişilere göre düzenlenmiş Covent Garden okulumuzdur. King's Cross, Londra'nın en önemli ve hareketli bölgelerinden bir tanesidir. Londra metrosunun ana hatları burdan geçtiği..

EC

Oxford , İngiltere


Aylık
1,140.00
başlayan fiyatlar

Oxford, İngiltere'de dil eğitimi alabileceğiniz en muhteşem şehirlerden bir tanesidir. Tarihi özellikleri, dünyaca ünlü Oxford Üniversitesine bağlı okulları, yemyeşil alanları, ve İngilterenin diğer pek çok şehrine çok kolay ulaşım imkanları ile, hem İngilizcenizi geliştirebilir hem de İngiliz kültürünü doyasıya yaşayabilirsin..

EC

Cambridge , İngiltere


Aylık
1,140.00
başlayan fiyatlar

Cambridge’ in merkezinde bulunan tek İngilizce dil okulu, EC Cambridge okulumuzdur. Cambridge Üniversitesi King’s College kampüsüne sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Okul binası Cambridge’in tarihi eser görüntüsünün iyi bir örneğidir. Bina, 1820 yılında inşa edilmiştir ve son derece donanımlı ve modern sınıflara sahiptir.

EC

Brighton , İngiltere


Aylık
1,120.00
başlayan fiyatlar

Brighton şehrinde bulunan EC okulumuz, şehrin sembolü haline gelmiş Brighton Pier (Brighton İskelesine) bir kaç dakikalık mesafededir. Okulumuz, şehrin tam merkezinde, alış veriş merkezleri, marketler, sayısız restaurant ve ulaşım ağının kesişme noktalarından bir tanesinde yer alır.

EC

Bristol , İngiltere


Aylık
1,060.00
başlayan fiyatlar

EC Bristol okulumuz, şehrin tam merkezinde yer almaktadır. Alışveriş merkezlerine ve şehirde görülmesi gereken her yere yürüme mesafesindedir. Bristol İngiltere'nin 3ünci büyük şehridir. Londra'ya mesafesi yaklaşık 190 km'dir ve trenle yaklaşık 2 saattir.

© Copyright | Poseidon Yurtdışı Eğitim | All rights reserved.