Dil Okulu Arama >> Almanya , Tüm Şehirler , Tüm Kurslar

DID

Münih , Almanya


Aylık
900.00
başlayan fiyatlar

 

Münih'de bulunan Karlsplatz 18. yüzyılın ortasında Avrupa'nın en işlek yeriydi. Buradan artık hiç araba geçmese de halk arasında Stachus olarak adlandırılan bu bölge bugün şehrin en işlek yeri olmaya devam ediyor. Şehirde 12 kadar üniversite ve 100,000e yakın üniversite öğrencisi yaşamaktadır. Sayısız butik ve büyük ..

DID

Hamburg , Almanya


Aylık
900.00
başlayan fiyatlar

 

Hamburg DID okulumuz, şehrin kalbinde yer alan tarihi Esplanade Binasındadır. 200 metrekarelik çatı terasından büyük yapay şehir içi gölünü ve Jungfernstieg ‘i izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Tüm sınıflar son teknoloji aydınlatma sistemi ve konforlu mobilyalarla donatılmıştır. Wi-Fi internet bağlantısının mevcut olduğu ..

DID

Frankfurt , Almanya


Aylık
900.00
başlayan fiyatlar

 

Frankfurt zengin, şık, meşgul ve telaşlı bir şehirdir. Dahası, Alman Borsasının merkezi ve Almanya'nın finans merkezidir. Avrupanın en çok gökdeleni bulunan şehridir. Diğer bir deyişle, Avrupa'nın New York'udur. Parlayan gökyüzünün arkasında pek çok tiyatro, müze, galeri ve kulüp bulacaksınız. Sachsenhausen hiç şüphesiz..

DID

Berlin , Almanya


Aylık
900.00
başlayan fiyatlar

Ülkenin başkenti olan Berlin'de hem sınırsız kültürel aktiviteye katılabilir, hem şehrin güzelliklerini doya doya yaşayabilir hem de Almanca'nızı ilerletebilirsiniz. Okulumuz, Berlin duvarı kapılarından en önemlisi olan Brandenburg Kapısına yürüyerek 15 dakika mesafede, şehrin tam merkezinde yer alır. Berlin DID almanca dil okulumuz aynı zamanda lisanslı ..

SPRACHCAFFE

Frankfurt , Almanya


Aylık
640.00
başlayan fiyatlar

Frankfurt'ta doğal ve rahat ortamda Almanca öğrenebilir ve aynı zamanda Alman kültürünü ve yaşam tarzını keşfedebilirsiniz. Frankfurt'taki Almanca kurslarımıza katılın ve Main Nehri kenarındaki bu heyecan verici şehri keşfedin.

İster bilgilerinizi tazelemek ya da ister en baştan bir dili öğrenmek isteyin, Sprachcaffe'de kendinize u..

© Copyright | Poseidon Yurtdışı Eğitim | All rights reserved.