• 0 312 418 44 04 - 0530 314 61 35  |
  • info@poseidon-tr.com  |

Şubemiz Olun

Poseidon Yurtdışı Eğitim Franchise

GELECEĞİN İŞ KOLU `YURTDIŞI EĞİTİM`İN ŞİMDİYE DEK TÜM TÜRKİYE`DE `GÜVEN` iLE ANILAN MARKA ADI: POSEIDON Yurtdışı Eğitim

ŞEHRİNİZDE `POSEIDON` ADINI GURURLA TAŞIYIN, İŞİNİZİ HIZLA BÜYÜTÜN…

FRANCHISING NEDİR? İlk örneklerine ABD’de rastlanan bu sistem toplam kalite yönetimi anlayışı çerçevesinde hızlı ve verimli bir büyümeyi gerçekleştirebilmek amacıyla oluşturulmuştur. FRANCHISING tanınmış bir markanın, oluşmuş bir imajını belli bir bedel karşılığında belli standartlar içinde, bağımsız bir yatırımcıya kullandırılmasıdır. Ana firmanın belirli bir bölgede ve belirli bir süre için, belirli ayrıcalıkları kullanma hakkını bir diğer firmaya verdiği; yönetim, organizasyon, eğitim, tedarik konularında yardım sağladığı, denetlediği ve danışmanlık yaptığı bir pazarlama ve dağıtım yöntemidir. Ana firma tarafından bağımsız firmaya verilen imtiyaza Franchise denir. Ana firma tarafından hazırlanan markanın satışı, franchising anlaşmasıyla işletmeci firmalara devredilmektedir.Bu sistem, markanın satışının yanı sıra, ana firmanın tecrübelerini aktarması, destek hizmetlerini (eğitim programları, tanıtım faaliyetleri vs.) işletmeci için yürütülmesi karşılığında, işletmeci firmanın cirosunu, belli bir orada ana firmaya devretmesi esasına dayanır.

POSEIDON FRANCHISE NEDIR? Bulunduğunuz şehirde POSEIDON Yurtdışı Eğitim ofisi olarak varolan işlerinize yeni bir kanal oluşturabilir veya yepyeni bir iş sahibi olabilirsiniz. POSEIDON gibi ismi bu sektörde tertemiz kalmış ve yaptığı tüm iş ve projeleri başarıyla tamamlamış bir firmanın bulunduğunuz şehirdeki ofisi olarak, şehrinizdeki;
- Anadolu Liseleri Devlet Liseleri ve Kolejler
- Özel sektörde faaliyet gösteren şirketler
- Devlet adına çalışan personel ve kurumlar
- Özel yabancı dil kursları
- Ve tüm özel ve devlet Üniversitelerinde eğitim gören öğrencilere yönelik bir programınız olacaktır.

Kısacası sıradan bir yurtdışı eğitim firmasının değil ürün yelpazesi oldukça geniş ve son derece güvenilir ve Kalite Yönetimi doğrultusunda iş süreçlerini tamamlamış bir firmanın franchise ofisi olarak hem prestijli hem de pek çok insanımızın ihtiyacını karşılıyor olduğunuz bir iş yapıyor olacaksınız.

Türkiyede YABANCI DİL ve YURTDIŞINDA EĞİTİM konularının her geçen gün daha da önem kazandığı düşünülür ise, işimiz ve yurtdışı eğitim sektörü kesinlikle geleceğin meslek dalıdır.

NEDEN POSEIDON Franchise Ofisi Olmalısınız?

- Sektördeki 8 yıllık deneyimimizi sizinle paylaşmamız için;
- Yaklaşık 30 yıllık yurtdışı eğitim geçmişimizi ve bireysel deneyimlerimizi sizinle paylaşmamız için;
- Şehrinizde başarılı olmanız için bizden sürekli destek alacağınız için;
- Ayda ortalama 15,000 ziyaretçiye ulaşmış mevcut 28 web sitemizde yer alacağınız için;
- Tüm Türkiyede dağıtılan basılı el broşürü ve tüm malzemelerimizde yer alacağınız için;
- Yurtdışında bizimle çalışmakta olan yaklaşık 250 kadar yabancı kurum ve okullarımız ile merkez POSEIDON üzerinden otomatik olarak anlaşma kapsamına gireceğiniz için;
- Yurtdışında yer alan sayısız sektörel eğitim fuarına ve aldığımız davetler kapsamında okul gezilerine POSEIDON personeli olarak katılma şansını daha ilk yılınızdan itibaren hak edeceğiniz için;
- Bugüne kadar yaklaşık 20 ülkeye, 8 değişik programa, 3,000 den fazla öğrenci göndermiş olan gururlu POSEIDON ailesinin parçası olabilmek için.

Şehrinizde Poseidon Franchise ofisi olmak için ön görüşme, tanışma ve bilgi alışverişi için Ankara Merkez ofisimize bekliyoruz.


    © Copyright | Poseidon Yurtdışı Eğitim | All rights reserved.